Vyjednávejte jako šampion

Naučte se vyjednat dohodu a dosáhnout svého cíle i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vyzkoušejte si prakticky na modelových situacích své komunikační dovednosti a posuňte je na vyšší úroveň. Kurz se skládá ze dvou setkání, mezi kterými je dostatek prostoru pro Váš vlastní trénink, ve kterém pod dohledem zkušeného lektora využijete vše, co se na kurzu naučíte.

 

"Doprovázel jsem obchodníka, kterého jsem trénoval, na schůzku v jedné tiskárně. Její majitel byl odměřený již ze startu a jednání se zadrhlo v bodě, kdy chtěl znát přesnou cenu za poptávané služby, i když bylo přiliš brzy na její vyčíslení. Vyvrcholilo to momentem, kdy majitel začal křičet a přehnaně gestikulovat a mladý obchodník nevěděl, jak dál. Jednání spělo k neúspěchu.

Zachoval jsem chladnou hlavu a zeptal se majitele tiskárny, za kolik mi udělá vizitky. Ten se zarazil. Začal argumentovat tím, že přece potřebuje znát jejich počet, barevnost, druh papíru... Náhle se však zastavil a pousmál se. Došlo mu totiž, že sám nedokáže to, co chtěl po nás - vyčíslit hodnotu bez jekýchkoliv podrobností nebo kontextu."


"Před několika měsíci jsem si nechal vyměnit brzdy. Při vyjíždění z garáže mi však v servisu nabourali nárazník. Auto jsem ale potřeboval, a tak jsme se dohodli, že mi nárazník jen zalepí a následně seženou nový a vymění. Následovala však jen série výmluv a odkladů. Celá situace se nakonec protáhla až do bodu, kdy jsem s autem potřeboval na technickou. S rozbitým nárazníkem bez šance. Přivezl jsem auto do servisu a trval na opravě do neděle.

V neděli jsem se ale dozvěděl, že auto stále není opravené. Přišel tedy čas být v komunikaci důraznější. Vysvětlil jsem servisu celou situaci, připomněl jim, jak dlouho již na opravu čekám. Direktivně jsem jim oznámil, že auto bude opraveno do pátku - a pokud ne, odvezu si auto do jiného servisu a nechám si nárazník vyměnit na jejich náklady. To výrazně proměnilo komunikaci a kromě nárazníku mi spravili ještě pár drobností zdarma. Do druhého dne."

 

Chcete se taky naučit jednat pod tlakem? Zůstat v klidu, když se všechno zdá být ztraceno, a vyjít z jednání jako vítěz? Naučíme vás, jak tlaku nepodlehnout, nevzdat se a naopak správně argumentovat a otočit situaci ve váš prospěch. A taky kdy je ta správná chvíle, abyste přitlačili vy. 

 

Pro koho je kurz určen - poznáváte se?

  • Vedoucí pracovníci a manažeři, kteří se dostávají do komunikačních situací pod tlakem (nebo sami potřebují tlak vyvíjet)
  • Obchodní zástupci, kteří potřebují umět vyjednat co nejlepší dohodu
  • Pro všechny, kdo mají s komunikací pod tlakem problém

 

Cena za obě setkání a průběžnou podporu lektora:  14900,- Kč bez DPH

 

1 . krok
Vstupní diagnostika a seznámení (abychom mohli kurz ušít přímo na míru všem účastníkům)
2 . krok
1. setkání - praktický trénink vyjednavacích metod v uzavřené skupině pod dohledem lektora, modelové situace
3 . krok
Měsiční trénink, kdy každý samostatně praktikuje nabyté dovednosti a zkušenosti sdílí přes mobilní aplikaci s lektorem i s ostatními účastníky
4 . krok
2. setkání - zhodnocení progresu, navazující trénink vyjednávání
5 . krok
Follow-up - lektor každému z účastníků vypracuje závěrečnou zprávu, ve které shrne vývoj účastníka, jeho silné a slabé stránky a doporučení pro další rozvoj

Napište nám (nebo se rovnou registrujte)