UAM a IAP má narozeniny!

files/.tmb/IMG_1802.jpg
Letošní rok se nese v duchu oslav. Slavíme rozrůstání naší firemní rodiny o ty nejmenší členy (současné i budoucí), kteří se zatím víc zajímají o dudlík a kojeneckou lahev než o to, jak pečovat o posluchače anebo vést svůj tým lidí. I když… v tom druhém si nejsme tak jistí. Mimina mají vedení lidí v malíku. Minimálně rodiče zvládají spolehlivě.

Oslavujeme společně s našimi pracovními parťáky jejich studijní úspěchy – uzavřené semestry studia, povedené zkoušky, a pak i ten nejvyšší level – úspěšně složené státnice. Zajímáme se o jejich životní milníky.

Příležitostí slavit máme pořád dost, ať už se jedná o narozeniny kolegů anebo třeba o pracovní výročí ve firmě, kteří někteří z nás už oslavili.

Teď proběhlo něco ještě většího. IAP a UAM, dvě spřátelené firmy slaví kulaté a půlkulaté výročí své existence. Institute of Applied Psychology už funguje deset let, jeho mladší kolega University of Applied Management o polovinu kratší dobu, tedy krásných pět let. Za ten čas si Institut i Univerzita už prošli pěkný kousek cesty, rozvinuli se, pozměnili a rozrostli. Do budoucna jistě porostou ještě o trochu víc. Přece jenom před sebou ještě mají dlouhou cestu a jistě stejně tak dlouhá léta existence, kdy budou pomáhat lidem rozvíjet svůj potenciál a realizovat vlastní cíle na všech frontách, ať již ve studiu, práci anebo v osobním životě.

Pozvali jsme celou firemní rodinu i její nejvzdálenější členy, aby byli u oslavy ve velkém stylu. Kromě výborného jídla a pití byl na akci k mání pohled na vize IAP a UAM, jejich směřování. Popovídali jsme si, ocenili jsme, dobře se najedli, připili si na dlouhé a úspěšné fungování obou firem, a hlavně spolu strávili čas a viděli i ty, které běžně v prostorách IAP nebo UAM nevídáme.