Ryby, ryby, ryby…. lidičky, lapte si rybičky

Mrskající se ocas a šupiny pro štěstí? Oblečení načichlé rybinou? Je libo holínky, prut a háček s mrskajícím se červíkem? Ale jistě, pokud jste tradicionalista. Moderní rybolov v našem provedení je něco úplně jiného. Nenajdete nás u řek a rybníků, kde pracně čekáme na nějaký šupinatý mrskající se zázrak, co se chytne na návnadu. Lovíme jinak a využíváme naprosto jiných prostředků.

Tentokrát jsem se zaměřili na ryby suchozemské a nabídli jim možnost zúčastnit se naprosto specifické akce – rybárny s koučem. Nelovilo se do sítí ani na třpytky. Ke stolkům v brněnském podniku 4pokoje jsme posadili dvě koučky – Lenku Šmídovou a Milli Pokornou. Obě dámy jsou ostřílené ryby, které provedly všechny zájemce úvodními vodami koučinku, propluly všemožnými tématy a rozhodně zanechaly dojem a otevřely před novými rybkami další netušené vody, do nichž se můžou směle pustit, pokud budou chtít.

Brněnské 4pokoje nabídly kromě výborných nápojů a obsluhy i netradiční atmosféru, která celé akci dodala jiný šmrnc. Kdo může říct, že se nechal koučovat pod Láskou, anebo že zavítal na koučing ke stolečku u výlohy, který atmosférou připomínal Paříž? Moc ryb to patrně nebude, ale ty, které se zúčastnily, měly kromě hodnotné půlhodinky i vizuální zážitky a jejich chuťové pohárky nepřišly při degustaci neotřelých kombinací zkrátka.

Rybárna s koučem byla taková první rybka, kterou jsme vypustili ven, aby hlásala, že brány do konferenčních vod jsou již otevřené. Tak neváhejte a vstupte. Bude to stát za to. A nezapomeňte, že kličkovat zrádnými vodami s ostřílenými kouči po boku budete moct znovu v září. Nenechte si to ujít.