Právo ve firemním prostředí

Vyznat se ve všech právních předpisech a nařízeních je pro někoho, kdo se neživí právnickou činností, takřka nemožný úkol. Doteď nám ale zbývaly pouze dvě možnosti - buď konzultovat každou maličkost či detail s právníkem (což se časem zatraceně prodraží) nebo hledat řešení na internetu a doufat, že je správné a aktuální, a že si tím nekoledujeme o průšvih.

Právě proto jsme se na UAM rozhodli připravit pro naše posluchače komplexní modul Právo ve firemním prostředí, kterým vás provede JUDr. Tomáš Hofrichter, a ve kterém se dozvíte základy všeho podstatného, s čím se můžete vy a  vaše společnost potýkat.

Sotva bychom si ale mohli říkat Univerzita aplikovaného managementu, kdybychom zůstali jen u teorie. Veškerou probíranou legislativu si předvedeme na ukázkách z praxe, budeme o ní diskutovat a ke konci každého bloku dostanou posluchači kurzu zadání úkolu ušité na míru právě potřebám jejich firmy.

1 . krok
Základy teorie práva, občanské právo 1. část
2 . krok
Občanské právo 2. část
3 . krok
Pracovní právo, zastoupení advokátem
4 . krok
Obchodní právo, insolvenční právo

 

Výuka bude nastavena tak, aby byla právní problematika k pochopení pro ty, kteří dosud neměli se vzděláním v právních oblastech žádné zkušenosti. Pokud bude v průběhu zjištěno, že se někteří posluchači v právu orientují, bude to zohledněno při zadání samostatného domácího úkolu. Cílem výuky je naučit posluchače vyřešit základní právní problematiku ve vlastní společnosti, případně rozpoznat, kdy je vhodné oslovit advokáta a jakým způsobem s ním spolupracovat.

 

Kurzem vás provede JUDr. Tomáš Hofrichter 

Ke každému bloku ke stažení: videozáznam, skripta, prezentace a zadání úkolů

Počet setkání: 4 x 4,5 hodiny

Cena: 2500,- Kč bez DPH za každé setkání

Máte zájem? Napište nám!