Neplníme černou kroniku firemních schůzek… aneb chystáme novou spolupráci!

files/.tmb/uam a fc.png
Něco se chystá v zákulisí University of Applied Management. Něco opravdu velkého a úžasného. Chcete vědět víc? Tak čtete níže. V životě absolvujeme velké množství schůzí a schůzek. Jsou ty, které nás z hloubi duše otráví a kdy už zoufalým a nenápadným pohledem na hodiny se silou vůle snažíme, aby čas běžel rychleji a my mohli zmizet jak příslovečná pára nad hrncem. Pak jsou i takové, kde se sevřeným žaludkem zahnaní třeba do kouta hledáme, kde nechal tesař díru, a to nehledě na domluvenou délku schůzky. Prostě jen chceme pryč. Hned. Okamžitě. Včera bylo pozdě. Důvodů může být spousta. Nepovedených schůzek ještě víc. To se prostě stává.

Abychom tady nevykreslovali jen dramatické a tragické scénáře a neplnili černou kroniku firemních setkání, bylo by fér připustit, že i dobré schůzky existují. Takové, kdy naopak nechcete, aby společný čas utekl. Kdy máte pocit, že je toho ještě třeba tolik říct, domluvit, doladit, dohladit a přidat. Kdy si plujete na obláčku příjemné komunikace a vzájemně si notujete. Kdyby to šlo a čas se dal zastavit stisknutí velkého červeného tlačítka, už byste na něm dávno měli prst a promáčkli ho skrz naskrz.

U nás to byl přesně ten druhý případ. Před pár dny jsme měli schůzku, která byla více než příjemná a rozhodně znamenala zlom a přelom pro University of Applied Management a možná nejenom pro ni. Z Prahy k nám do Brna přijela delegace z First Class a Business Leaders a na velice příjemném setkání o možnostech spolupráce jsme se domluvili, že to spolu opravdu zkusíme. Nejenom v jedné oblasti, ale hned ve vícero. Společně jsme pluli na jedné vlně a všechny aspekty spolupráce nám dávaly smysl.

Tímto tedy oficiálně vysíláme do světa, že UAM se stane parťákem First Class a Business Leaders. PODcasty z produkce Univerzity budou k mání a poslechu i na jejich webech. Články plné našich zkušeností z oblastí, kterým se intenzivně věnujeme a ve kterých i školíme posluchače, se objeví v tištěném Business Leaderu. Takže pokud jste víc ten papírový fajnšmekr než webový virtuos, můžete si texty z naší produkce a ve stylovém kabátě přečíst jednou za dva měsíce přímo v časopise. Tím zdaleka nekončíme. Chystá se toho ještě mnohem více. Zajímá vás to? Vážně?

No… takže…

… anebo víte co? Kdo si počká, ten se dočká. A že je opravdu na co se těšit.