Přehled vzdělávacích kurzů

Chcete znát naše kurzy? Přečtěte si o nich pár slov

files/muž_vousy_laptop.png

Kurz pro prodejce vyhrazených léčiv

Prodáváte vyhrazená léčiva nebo chcete ve svých provozovnách rozšířit sortiment? Zkuste to s námi. V nás najdete plně kompetentního partnera, jenž vám každý rok opakovaně zajistí vzdělávání a platný certifikát o proškolení osob, které přichází do styku s prodejem vyhrazených léčiv.

files/žena_moře_pláž.png

Rekonstrukce vlastní hodnoty

Ucelený vzdělávací program se týká osobního rozvoje, poznání a zpracovávání vlastních emocí, aplikování principů konstruktivní a nenásilné komunikace v jakékoliv interakci s ostatními lidmi a v neposlední řadě praktikování principů pro vytváření zdravých mezilidských vztahů. Velmi citlivým avšak intenzivním způsobem provedeme posluchače veškerými základy osobního seberozvoje, profesního rozvoje v podnikání a převzetí odpovědnosti za svůj život včetně posílení dovedností v dosahování požadovaných výsledků.

files/váha_socha.jpg

Právo ve firemním prostředí

Nový kurz Právo ve firemním prostředí byl vytvořen speciálně pro manažery, majitele a představitele společností, kteří se chtějí zorientovat v problematice legislativy, udělat si obrázek o občanském, obchodním, pracovním i insolvenčním právu a seznámit se i s tím, jak funguje spolupráce s právním zástupcem.

files/dvě_ ruce_ laptop.png

Vyjednávejte jako šampion

Naučte se vyjednat dohodu a dosáhnout svého cíle i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vyzkoušejte si prakticky na modelových situacích své komunikační dovednosti a posuňte je na vyšší úroveň. Kurz se skládá ze dvou setkání, mezi kterými je dostatek prostoru pro Váš vlastní trénink, ve kterém pod dohledem zkušeného lektora využijete vše, co se na kurzu naučíte.