Kurz pro prodejce vyhrazených léčiv

Máte zájem? Vyplňte textový formulář níže.

Každý prodejce vyhrazených léčivých přípravků musí splnit podmínky vycházející ze zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech), ve znění pozdějších předpisů , a vyhlášky č. 106/2008 Sb., o správné praxi prodejců vyhrazených léčivých přípravků a o odborném kurzu prodejců vyhrazených léčivých přípravků.

Prodáváte na vaší provozovně vyhrazená léčiva a zatím vám chybí vzdělání?

Zkuste to s námi. V nás najdete plně kompetentního partnera, jenž vám každý rok opakovaně zajistí vzdělávání a platný certifikát o proškolení osob, které přichází do styku s prodejem vyhrazených léčiv. Navíc každá provozovna, která disponuje prodejem vyhrazených léčiv, potřebuje mít na směně vždy minimálně jednoho člověka s platným certifikátem o proškolení.

Jsme tu pro vás i tehdy, jestliže teprve uvažujete nad prodejem vyhrazených léčiv na svých provozovnách. Možnost prodávat vyhrazená léčiva v souladu s legislativou je k dispozici jakémukoliv provozu, který splňuje požadavky dle zákona (viz Státní ústav pro kontrolu léčiv; www.sukl.cz). V souladu s platnou legislativou vám nabízíme toto vzdělávání a pevně věříme, že to na vaše zákazníky bude mít pozitivní vliv. Vždyť každý přece chce mít jistotu, že personál je plně kompetentní a dokáže poradit a pomoci při výběru vyhrazených přípravků nejen pro lidi (humánní přípravky), ale také pro zvířata (veterinární přípravky).
 

Projdete 31 témat rozdělených do tří bloků:

Legislativa Humánní vyhrazená léčiva Veterinární vyhrazená léčiva
Úvod do problematiky vyhrazených   léčiv (VL) Vybraná léčiva GIT Veterinární farmakologie
Legislativa týkající se prodejců VL Léčiva proti kinetózám Potravinová a nepotravinová zvířata
Registrace léčiv Analgetika a antipyretika Veterinární vyhrazená léčiva 1
Informatika k vyhrazeným léčivům Vitaminy rozpust. ve vodě a vitaminy rozpustné v tucích Veterinární vyhrazená léčiva 2
Výroba a příprava léčiv Minerální látky Významné ektoparazitózy
Obaly a obalová technika Desinficiencia a antiseptika Insekticidní či akaricidní přípravky
Řády – provozní, hygienický, reklamační Léčivé rostliny jako zákl. suroviny Nežádoucí účinky veterinárních vyhrazených léčiv
Uchovávání a zneškodňování léčiv Základy farmakognózie Systém farmakovigilance
Mikrobiální čistota léčiv Příprava, výroba a kontrola čajových   směsí  
Úvod do farmakologie Léčivé čaje-speciality  
Dávky a dávkování léčiv    
Aplikační formy léčiv    
Nežádoucí účinky léčiv a závady v jakosti léčiv    
Neodkladná péče    

 

V čem jsme jiní?

Jsme akreditovaní a poskytujeme komplexní servis. Nemusíte své zaměstnance posílat nikam na proškolení. Naše vzdělávání je online, takže kurz zvládnou absolvovat z pohodlí domova. Tím šetříme čas a náklady vašich lidí.

Každý den pro vás vysíláme webinář, ve kterém se dozvíte, proč je důležité tento kurz podstoupit. Registrujte se nyní a získejte veškeré informace, které potřebujete.
 

JAK KURZ PROBÍHÁ?

1 . krok
Registrace

Na úvodní straně kliknete vpravo nahoře na "Přihlášení do SIS" kde nejdříve vyplníte registrační formulář. Následně vám zasíláme email s pokyny. Pokud už máte kurz zaplacený najdete ho v záložce "tréninky a kurzy".

2 . krok
Kurz

Projdete 31 témat. U každého tématu najdete odborně zpracovaný text (ten si můžete stáhnout ve formátu PDF), video kterým vás provází garant kurzu Mgr. Lucie Viktorová a na konci každého tématu naleznete cvičení, v němž je jedna správná odpověď.

3 . krok
Osvědčení o absolvování kurzu

Pro úspěšné absolvování celého kurzu je nutné úspěšně složit zkoušku, která se skládá z 31 cvičení. Pokud nebudou odpovědi správné, je možné cvičení opakovat. Osvědčení s platností na rok posíláme ihned po absolvování kurzu.

 

Cena kurzu: 1.800,- Kč bez DPH

Tápete, jak se do kurzu registrovat, případně jak se v něm orientovat? Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, který vás stručně provede tím nejdůležitějším.

Podat nezávaznou objednávku