Josef Kubovec

Oblastní manažer, Apos Consult s.r.o.

Proč jste se rozhodl studovat na UAM?

Studium na UAM bylo pro mne benefitem ke spolupráci se společností Apos Consult s.r.o. V době nástupu jsem měl pouze část informací o studiu a věděl pouze to, že mne má nasměrovat na dráhu profesionála v oboru. Nyní s odstupem času, pohledem zpět a současným stavem zjišťuji, jak velký kus cesty jsem díky studiu urazil.    

Co Vám dává studium?

Množství studijního materiálu, je opravdu velké a forma studia úplně odlišná od škol klasických, na které jsem byl dosud zvyklý. Každé ze setkání je pro mne plné podnětů, nápadů a jsem vždy plný energie. Dohlížející lektory, se kterými jsem doposud měl tu čest se v rámci studia potkat, řadím mezi špičku v oblasti obchodu a psychologie s dlouholetou praxí. Pro mě osobně je studium cestou osobního růstu, lepší komunikace, rozpoznání emocí, vůdčích schopností, vzrůstu sebevědomí, cestou získání nového náhledu. Díky.

Komu byste doporučila studium a proč?

Jedna část mého já doporučuje toto studium naprosto každému. Důvod je jasný, zlepšení nejen pracovních ale i osobních vztahů, báječná atmosféra při studiu, celkový přínos pro život, vše je používáno přímo v praxi. Druhá část mne, ta sobecká, by toto studium nejlépe uchovalo co nejdále z dosahu ostatních. Přeci jen dnešní stav konkurence je veliký a je dobré mít vždy něco navrch. A to právě díky UAM vždy mám.