Firemní akademie

Říkáte si, že by bylo fajn mít vlastní interní firemní akademii? Že se vaši pracovníci stejně potřebují vzdělávat? Že stejně do vzdělávání investujete, ačkoliv to nemusí mít vždy přesně takový výsledek, jaký očekáváte? Bylo by fajn mít akreditovaný vzdělávací program? Mít vzdělávací akademii postavenou přesně na míru vaší firmě, jejím potřebám a lidem, kteří vaši firmu tvoří?

Skvělý nápad.

Máme nejen akreditované programy s mezinárodní platností diplomu. Ale hlavně máme programy, které jsou skutečně vyzkoušené na desítkách majitelů firem, stovkách manažerů a tisících obchodníků, personalistů, marketérů, PR pracovníků, finančních referentů apod. A více než 30% z nich přinesl trénink vynikající výsledky.

Jsme připraveni individualizovat obsah, formu, hodnocení a podmínky ukončení tak, aby to vaší firmě přineslo skvělé výsledky, lepší atmosféru uvnitř a hodnotnější vztahy mezi pracovníky.

Co takhle si akademii koupit, přizpůsobit a použít jako výhodu pro stávající pracovníky i jako benefit pro uchazeče o práci?

Provedení:

1 . krok
Analýza firemního prostředí (cíle, vize, průběžné výsledky, skladba personálu, vztahy)
2 . krok
Návrh akademie včetně dodání kompletního know-how v písemné i elektronické formě
3 . krok
Trénink určených pracovníků, kteří budou zodpovědní za realizaci
4 . krok
Akreditace mezinárodními institucemi a autoritami oboru
5 . krok
Iniciální podpora při rozběhnutí programu
6 . krok
Průběžný servis dle potřeby
7 . krok
Re-akreditační servis po 3, 5 a 7 letech

Napište nám