Blog UAM

Novinky a zajímavé články z naší univerzity

Tajemství obchodu odhaleno!

Tajemství obchodu odhaleno!

Březen se u nás na univerzitě nesl ve jménu velkých příprav, které vyvrcholily v druhé půli měsíce. Na jedné z největších konferencí týkající se obchodu, na kterou se sjíždí úspěšní, jež chtějí být ještě úspěšnější, nemohla výprava UAMáků chybět! Zástupci UAM totiž mají v tomto směru co říci a nepodělit se s ostatními zapálenými o naše tajemství? To by byla škoda! Tajemství obchodu má nakonec každý obchodík své. Proto, aby se mohli navzájem inspirovat jede od druhého. Ve sdílení je přece skryto to nejhodnotnější tajemství.

12/6/2019
Přečíst celé
Teambuilding - květen 2019

Teambuilding - květen 2019

Letos jsme se rozhodli strávit první máj lásky čas spolu. Láska má mnoho podob, a i v pracovním týmu má své místo. Neměli jsme k dispozici žádnou volnou rozkvetlou třešeň, pod kterou bychom mohli rozjímat a místo toho jsme se sešli U Zlaté rybky. Myslím, že každý z nás sem přijel s přáním, aby se teambuilding povedl, pracovní vztahy se upevnily a aby v nás získaná energie a motivace zůstaly ještě dlouho poté, co všechny třeště odkvetou.

17/5/2019
Přečíst celé
Promoce 2019

Promoce 2019

Každý posluchač na začátku své cesty věří, že si jednou převezme diplom absolventa z rukou představeného univerzity, oděného v ceremoniálním hávu, v královských prostorách, které ještě podtrhují už tak dosti slavnostní atmosféru. První z letošních promocí se uskutečnily 22. února, v kapitulní síni ve Vojenské nemocnici. Podívejte se na střípky této slavnostní chvíle.

7/5/2019
Přečíst celé
UAM a IAP má narozeniny!

UAM a IAP má narozeniny!

Letošní rok se nese v duchu oslav. Slavíme rozrůstání naší firemní rodiny o ty nejmenší členy (současné i budoucí), kteří se zatím víc zajímají o dudlík a kojeneckou lahev než o to, jak pečovat o posluchače anebo vést svůj tým lidí. I když… v tom druhém si nejsme tak jistí. Mimina mají vedení lidí v malíku. Minimálně rodiče zvládají spolehlivě.

3/8/2018
Přečíst celé
Neplníme černou kroniku firemních schůzek… aneb chystáme novou spolupráci!

Neplníme černou kroniku firemních schůzek… aneb chystáme novou spolupráci!

Něco se chystá v zákulisí University of Applied Management. Něco opravdu velkého a úžasného. Chcete vědět víc? Tak čtete níže.

V životě absolvujeme velké množství schůzí a schůzek. Jsou ty, které nás z hloubi duše otráví a kdy už zoufalým a nenápadným pohledem na hodiny se silou vůle snažíme, aby čas běžel rychleji a my mohli zmizet jak příslovečná pára nad hrncem. Pak jsou i takové, kde se sevřeným žaludkem zahnaní třeba do kouta hledáme, kde nechal tesař díru, a to nehledě na domluvenou délku schůzky. Prostě jen chceme pryč. Hned. Okamžitě. Včera bylo pozdě. Důvodů může být spousta. Nepovedených schůzek ještě víc. To se prostě stává.

2/7/2018
Přečíst celé