Blog UAM

Novinky a zajímavé články z naší univerzity

UAM a IAP má narozeniny!

UAM a IAP má narozeniny!

Letošní rok se nese v duchu oslav. Slavíme rozrůstání naší firemní rodiny o ty nejmenší členy (současné i budoucí), kteří se zatím víc zajímají o dudlík a kojeneckou lahev než o to, jak pečovat o posluchače anebo vést svůj tým lidí. I když… v tom druhém si nejsme tak jistí. Mimina mají vedení lidí v malíku. Minimálně rodiče zvládají spolehlivě.

3/8/2018
Přečíst celé
Neplníme černou kroniku firemních schůzek… aneb chystáme novou spolupráci!

Neplníme černou kroniku firemních schůzek… aneb chystáme novou spolupráci!

Něco se chystá v zákulisí University of Applied Management. Něco opravdu velkého a úžasného. Chcete vědět víc? Tak čtete níže.

V životě absolvujeme velké množství schůzí a schůzek. Jsou ty, které nás z hloubi duše otráví a kdy už zoufalým a nenápadným pohledem na hodiny se silou vůle snažíme, aby čas běžel rychleji a my mohli zmizet jak příslovečná pára nad hrncem. Pak jsou i takové, kde se sevřeným žaludkem zahnaní třeba do kouta hledáme, kde nechal tesař díru, a to nehledě na domluvenou délku schůzky. Prostě jen chceme pryč. Hned. Okamžitě. Včera bylo pozdě. Důvodů může být spousta. Nepovedených schůzek ještě víc. To se prostě stává.

2/7/2018
Přečíst celé
Kurz pro prodejce vyhrazených léčiv… aneb pěstujte své vědomosti s námi

Kurz pro prodejce vyhrazených léčiv… aneb pěstujte své vědomosti s námi

Říká se, že obrázek poví víc než tisíc slov. Proto buďme struční. Pěstujte své vzdělávání s námi a pojďte do „farmy vzdělávání“ (Kurz pro prodejce vyhrazených léčiv). Má nesporné benefity. Studujete z pohodlí domova a ve vašem tempu. Neztrácejte čas v pracovní době. Žádné výjezdy a hromadná školení, která byste si museli napracovávat. Certifikát o absolvování vám přistane hned po ukončení na mailu a můžete ho směle využívat celý rok. Cena je taky bezkonkurenční.

25/6/2018
Přečíst celé
Ryby, ryby, ryby…. lidičky, lapte si rybičky

Ryby, ryby, ryby…. lidičky, lapte si rybičky

Mrskající se ocas a šupiny pro štěstí? Oblečení načichlé rybinou? Je libo holínky, prut a háček s mrskajícím se červíkem? Ale jistě, pokud jste tradicionalista. Moderní rybolov v našem provedení je něco úplně jiného. Nenajdete nás u řek a rybníků, kde pracně čekáme na nějaký šupinatý mrskající se zázrak, co se chytne na návnadu. Lovíme jinak a využíváme naprosto jiných prostředků.

12/6/2018
Přečíst celé
Pomáhat má smysl

Pomáhat má smysl

Na University of Applied Management víme, že všechno má svou cenu. Co je ale naprosto nedocenitelné, to je pomoc druhým. Je to něco, co by vždy mělo vycházet z nás, z našeho přesvědčení a naší osobní touhy pomoci ostatním. Nezáleží na tom, zda to bude finanční dar anebo zda se stanete dobrovolníky v nějaké organizaci, popřípadě jestli pomůžete přejít nějaké vetché stařence ulici a vezmete jí u toho těžkou tašku s nákupem nebo jestli pomůžete nevidomému na přechodu k bezpečnému přejití. Je to vždycky na vás. A musí to jít z vás.

14/5/2018
Přečíst celé