UAM vyslala do světa první absolventy

files/IMG_9545.jpg

Letošní rok je jakýmsi milníkem a novou kapitolou pro mnoho z nás. V letošním roce totiž Univerzita aplikovaného managementu v České republice vypustila do světa své vůbec první absolventy. Pevně věříme, že stejně jako pro nás, i pro vás to byl nezapomenutelný zážitek a že jste si den, kdy jste byli povýšeni do absolventského stavu, užili naplno.

Byli jsme s vámi od prvních krůčků, kryli vám záda, motivovali vás a podporovali na vaší cestě, nabízeli pomoc i radu. Byli jsme u toho, když jste se rozhodli, že chcete být sami hybateli a strůjci změn a ne jen čekat a doufat, že to nějak dopadne. Nabídli jsme cestu, ale neslibovali, že bude snadná.

Společně jsme sdíleli malé i velké pokroky, měnili pohled na sebe sama a na okolní svět. Bylo nám proto ctí být u samotného vyvrcholení a uzavření jedné kapitoly vašeho života a předat vám dne 26.7. 2017 v honosných prostorách Kapitulní síně Vojenské nemocnice v Brně právem zasloužené diplomy.

Celá promoce získala osobní a osobitý ráz nejen díky netypické promoční hudbě, ale především díky ambasadorovi univerzity, Petru Pacherovi, který měl možnost absolventy za roky studia velmi dobře poznat a ke každému pronesl ze srdce pár slov. Aby vzpomínka na tento důležitý den jen tak v mysli nevybledla, byli po celou dobu k dispozici kameraman i fotograf, kteří zachytili neopakovatelné okamžiky. Až si budete za pár měsíců či let prohlížet fotky, nebo až vám padne zrak na pěkně zarámovanou fotku vás jako absolventa v taláru s vašimi nejbližšími, třeba zavzpomínáte. Vzpomenete si na to, jak jste se cítili, když jste si došli pro diplom a zatímco jste ho svírali pevně v rukou, odrazili jste se s vědomostmi a zkušenostmi nabitými během studia k dalším a dalším metám.

Třeba také nezapomenete, že i když už jste naši absolventi, máte u nás dveře vždy otevřené. Ceníme si přátelských svazků, které jsme během studia spolu navázali, a ty přece nedokáže zpřetrhat sebehezčí diplom v krásných deskách.

Ještě jednu tedy gratulujeme našim absolventům a přejeme jim mnoho úspěchů v dalších životních kapitolách.