Náš tým

files/wg_uam/lucie-nemcova.jpg

Lucie Němcová - vedoucí financí, vývoje a studijního oddělení

Studovala jsem Ekonomicko-správní a Pedagogické fakultě, což mě přivedlo na UAM, kde se mohu rozvíjet dále na své pracovní pozici. Na UAM pracuji ve vedoucí pozici v oddělení tvorby a vývoje publikací, studijním oddělení a oddělení financí. Náplní mé práce v rámci studijního oddělení je péče a komunikace s posluchači, lektory, plánování a plynulý průběh výuky. Jsem jeden z prvních lidí, na které se mohou posluchači obracet se svými dotazy či požadavky. V rámci oddělení vývoje a tvorby publikací vyvíjíme nové produkty a publikace, jejichž obsah přichází od našich posluchačů, lektorů a kolegů na UAM. Ve finančním oddělení zajišťuji stabilitu financí na UAM. Díky své práci mám možnost rozvíjet univerzitu a své týmy kolegů.

files/wg_uam/marek_kovar.jpg

Marek Kovář - poradce pro vzdělávání

Na univerzitě zastávám pozici poradce pro vzdělávání. Svoji práci beru jako poslání pomoci co nejvíce lidem, kteří se chtějí rozvíjet a rozšířit svoje znalosti nejen teoreticky, ale i s širokým využitím v praxi. Jsem ten, který osobně zjišťuje potřeby naších budoucích i stávající posluchačů a pomáhá jim udělat první krok k jejich naplnění skrze studium na naší univerzitě. Svůj čas převážně trávím ve firmách a s těmi, kdo o nás dosud nevěděli, abych jim předal potřebné informace a přivedl je tak na cestu k nám. Svoji práci opírám nejen o služby poskytované univerzitou, ale i o moje letité zkušenosti v českých a slovenských firmách jako poradce.

files/wg_uam/ilona-koudelkova.jpg

Ilona Koudelková - studijní oddělení

Na UAM pracuji na studijním oddělení. Náplní mé práce je péče a komunikace s posluchači, lektory, plánování a příprava výuky. Mám na starosti také zájemce o studium a provádím je celým procesem přijímacího řízení a následně celým studiem. Jsem první, na koho se mohou naši posluchači obracet se svými dotazy a požadavky, které vždy velmi ráda zodpovím. Miluji komunikaci s lidmi, proto mě práce na studijním oddělení naší univerzity velmi baví a naplňuje.

files/wg_uam/ilona-alenkova.jpg

Ilona Alenková - oddělení vývoje

Pocházím z malé vesnice na Vysočině a vždy jsem toužila po něčem větším. Možnosti, neustálé zlepšování se, lidé a komunikace s nimi. To mi chybělo, a to vše jsem našla v Brně, a právě na UAM. Pracuji na oddělení vývoje a tvorby publikací a nových produktů, a aby toho nebylo málo jsem také studijní trenérkou a pomáhám našim posluchačům s jejich studijními záležitostmi. Tato role nepomáhá v posunu jen posluchačům, ale také mně, a to je to, co mě na UAM baví.

files/wg_uam/eva_bajerova.jpg

Eva Bajerová (vedoucí recepce) a její tým

Pokud se na naši univerzitu vydáte, budeme první tváře, které se na Vás budou usmívat. Jsme čtyři studentky, které pojí nejenom studium v Brně, ale i práce na recepci Univerzity aplikovaného managementu. Našim cílem je vytvářet všem oddělením příjemné prostředí pro práci a také zprostředkovávat profesionální komunikaci s dodavateli a klienty. Mimo jiné zabezpečujeme i bezproblémový chod firemního vzdělávání. Díky naší práci máme každý den příležitost překonávat nové výzvy a být okolí nápomocné.