Náš tým

files/wg_uam/DSC_4262-Edit mala.jpg

Lucie Kopalová

Pracuji jako vedoucí vývoje a realizace výukových materiálů. Starám se o aktualizovanou podobu skript, zpřístupňuji posluchačům studijní videa, vytvářím a vymýšlím nové výukové materiály a témata. Dohlížím na aktualizaci studijního systému, píšu krátké články o dění na univerzitě. Prostřednictvím univerzitní knihy vyprávím příběhy lidí, kterým studium na UAM změnilo pohled na sebe i svět okolo.

files/wg_uam/DSC_4222-Edit mala.jpg

Sabina Nováková

Na UAM pracuji na studijním oddělení. Náplní mé práce je péče a komunikace s posluchači, lektory, plánování a příprava výuky. Mám na starosti také zájemce o studium a provádím je celým procesem přijímacího řízení a následně celým studiem. Jsem první, na koho se mohou naši posluchači obracet se svými dotazy a požadavky, které vždy velmi ráda zodpovím. Miluji komunikaci s lidmi, proto mě práce na studijním oddělení naší univerzity velmi baví a naplňuje.

files/wg_uam/DSC_4253-Edit mala.jpg

Marie Bubeníková

Na UAM pracuji jako vedoucí vývoje online univerzity a vzdělávacích produktů. Mou náplní práce je vznik online univerzity, kde se starám o její vývoj, obsah a atraktivní vzdělávací produkty a vznik publikace. Současně s tím ještě pracuji na realizaci skript z výukových záznamů při rekonstrukci vzdělávacího systému pro firemní klienty. Ve své práci si užívám možnosti kreativity, originality a ráda přicházím se stále novými nápady.