Lektoři

Našimi lektory jsou opravdové jedničky ve svém oboru.

files/PP.jpg

Petr Pacher

Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo k psychologii a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména výzkumu v oblasti psychodiagnostiky, konverzační hypnózy a vývoji nových metod pro vzdělávání formou výcviku. Učím na několika vysokých školách jak pro ČR tak i zahraničí. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, že když je použijí v praxi, získají lepší mnohem výsledky, než získávali dosud“.

files/MC.jpg

Marek Čačka

První mé podnikatelské aktivity začaly již v roce 2001 zřízením živnosti na prodeje výpočetní techniky. Další moje dráha se soustředila do světa telekomunikací. Začal jsem na čerstvě liberalizovaném trhu pevných linek jako prodejce pro společnost GTS. Skoro 10 let jsem úspěšně zastupoval společnost T-Mobile ve výběrových řízeních na mobilního operátora ve firemním segmentu a stal se tak excelentním obchodníkem.

files/PL.jpg

Petr Lerch

Pracoval jsem jako učitel odborného výcviku na Střední škole grafické v Brně. Studoval jsem obor Učitelství odborného výcviku na Mendelově Univerzitě v Brně. Ve volném čase se věnuji osobnímu rozvoji a digitální fotografii. Nyní se naplno věnuji praxi finančního konzultanta.

files/DK.jpeg

Daniela Kraydlová

Práce s lidmi tvořila vždy nedílnou součást mého života. Od obchodní komunikace a rozvoje lidí v IT, automotive průmyslu a financích, jsem se skrze studium psychologie a sociální a kulturní antropologie dostala k hlubšímu zaměření na člověka. V obchodní sféře se věnuji vzdělávání jednotlivců i týmů, mentoringu a koučingu.

files/MZ.jpg

Martin Žáček

Celý život jsem zasvětil světu informačních technologií. IT svět okořeněný českým bankovnictvím. Rychlé tempo obou těchto oblastí nutně vyžaduje neustále nové informace. Na své pozici se starám nejen o techniku, ale i o tým ajťáků.

files/wg_uam/IMG_1507b.JPG

Tomáš Kvapilík

Při studiu jsem pracoval jako redaktor a později editor a fotograf v několika regionálních médiích. Kromě toho jsem získával zkušenosti v oblasti PR a marketingu při práci pro politické sdružení. Po dokončení studia jsem se začal věnovat psychoterapii. Provozuji soukromou psychoterapeutickou praxi, pracoval jsem jako terapeut v komunitě pro drogově závislé a v současné době působím v pozici psychologa v Intervenčním centru Spondea pro osoby ohrožené domácím násilím.

files/LM_Profilovka_UAM.JPG

Libor Mattuš

Vystudoval jsem Kulturní studia Číny na Masarykově univerzitě. Od zájmu o jazyky (především čínština a angličtina) jsem se dostal k tréninku mozku a jeho kompetencí. V mém podání jsou to především kreativita, soustředění a paměť. Toto zaměření je tématem mého profesního doktorátu na UAM. Zde testuji svůj re-evoluční systém tréninku mozku - Mental Wiring Systém (MWS). Nástrojem tréninku, mentální činkou, jsou v MWS čínské znaky.

Kromě cíleného tréninku funkcí mozku dnes pomáhám klientům s praxí čínštiny i angličtiny a vůbec jakéhokoliv jazyka pomocí správného nastavení vlastní psychologie a tréninkového systému. Abych mohl klientům přinášet ty nejlepší služby, prošel jsem tréninkem neuro-jazykového coachingu®, systému akreditovaného ICF (International Coach Federation). Certifikovaní jazykový coachové jsme v ČR čtyři (údaj z poloviny roku 2017).

Ve volném čase se věnuji čínským bojovým systémům (Gong fu), tradiční čínské medicíně (TČM) a Wim Hof metodě (WHM, dechová cvičení v kombinaci s otužováním).