Blog UAM

Novinky a zajímavé články z naší univerzity

Pomáhat má smysl

Pomáhat má smysl

Na University of Applied Management víme, že všechno má svou cenu. Co je ale naprosto nedocenitelné, to je pomoc druhým. Je to něco, co by vždy mělo vycházet z nás, z našeho přesvědčení a naší osobní touhy pomoci ostatním. Nezáleží na tom, zda to bude finanční dar anebo zda se stanete dobrovolníky v nějaké organizaci, popřípadě jestli pomůžete přejít nějaké vetché stařence ulici a vezmete jí u toho těžkou tašku s nákupem nebo jestli pomůžete nevidomému na přechodu k bezpečnému přejití. Je to vždycky na vás. A musí to jít z vás.

14/5/2018
Přečíst celé
Zasedací místnost, ve které se cítíte dobře

Zasedací místnost, ve které se cítíte dobře

Jelikož u nás v UAM chceme podávat jen ty nejlepší výkony, myslíme samozřejmě hlavně ty pracovní, tak je nám také zřejmé, že zaměstnanci se musí cítit v pracovním prostředí jako doma.  K tomu by měla přispět i nová zasedací místnost pro naše schopné a motivované obchodní zástupce.

26/4/2018
Přečíst celé
Copywriting po UAMsku

Copywriting po UAMsku

O tom, že u nás rozjíždíme spoustu nových věcí, jste už nejspíš slyšeli anebo již brzy uslyšíte víc. A jak už to tak bývá, k novým věcem, projektům a cestám neodmyslitelně patří čerstvý závan, inspirace a neokoukané tváře, které mají co říct a přinést ostatním. Takoví jsou i naši copywriteři, kteří s námi sice spolupracují teprve krátce, ale už teď u nich vidíme obrovský potenciál a cit pro psaní. Každý je jiný, přesto jim to dohromady pěkně ladí a víme, že budou dobrými průvodci pro ty, kteří se budou chtít v různých oblastech dozvědět víc. Někoho inspirují, někomu pomůžou ujasnit si informace a utřídit znalosti. Někomu třeba podají pomocnou ruku anebo budou tím prvním impulzem, který ho nakopne ke změně.

12/4/2018
Přečíst celé
Chystáme pro vás něco staronového a něco nového

Chystáme pro vás něco staronového a něco nového

Na naší University of Applied Management (UAM) se snažíme efektivně předávat maximum informací a jelikož máme opravdu co nabídnout, rozhodli jsme se rozšířit zdroje a připravujeme zcela nový web o Zážitkovém psychologickém výcviku. Webové stránky Psychologie pro každého, které mohou znát naši věrní čtenáři, nezůstanou pozadu a dostanou zcela nový kabátek.

4/4/2018
Přečíst celé
Scházíme se i mimo výuku

Scházíme se i mimo výuku

O tom, že na naší univerzitě máme nejen vynikající a milé lektory, ale také ochotné studenty, svědčí poslední setkání mimo univerzitu. Organizace se ujala parta kolegů, kteří s chybějícím posluchačem strávili příjemný čas v jedné z kaváren. Společně se motivovali, inspirovali a pomohli si navzájem vstřebat informace z posledního setkání.

27/3/2018
Přečíst celé