Aktuality

Novinky a zajímavé články z naší univerzity

Bilancujeme s UAM rok 2017

Bilancujeme s UAM rok 2017

Rok 2017 byl bez diskuze rokem velkým změn. Spousta z nich odstartovala ještě v roce předchozím a vygradovala v tom následujícím, spoustu jich zažehl i samotný rok 2017. Některé jsou v běhu a neseme si je s sebou do toho letošního, některé vygradovaly se sklonkem roku a zanechali jsme je v minulosti. Z některých věcí jsme se poučili, jiné nás inspirovaly, další přinutily posunout vlastní hranice a rozvíjet se dál. Jít ještě dál, než jsme si mysleli, že by pro tu chvíli bylo možné.

17/1/2018
Přečíst celé
UAM na nové adrese

UAM na nové adrese

Je to již bezmála dva týdny, co proběhlo velké stěhování z Baarova nábřeží na brněnský Cejl. Naše univerzita se postupně zabydluje na nové adrese, společně řešíme poslední technické detaily a pomalu nastává i čas bilancovat. Co se tedy nad očekávání povedlo, na co jsme obzvlášť pyšní a na co bychom naopak nejradši rychle zapomněli?

30/11/2017
Přečíst celé
Vyzpovídali jsme Michala Horáčka!

Vyzpovídali jsme Michala Horáčka!

Zatímco prezidentské volby 2018 se pomalu ale jistě blíží a spolu s nimi i rozsáhlá mediální masáž sestávající z předvolebních hesel, kampaní, rozhovorů a debat, ambasadorovi UAM Petru Pacherovi se společně s naším posluchačem Liborem Mattušem povedlo v neformální a uvolněné atmosféře strávit odpoledne ve společnosti jednoho z  kandidátů na prezidentský post, Michala Horáčka.

20/10/2017
Přečíst celé
Prodej léčiv mimo lékárny

Prodej léčiv mimo lékárny

Každý prodejce vyhrazených léčivých přípravků musí splnit podmínky vycházející ze zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech), ve znění pozdějších předpisů , a vyhlášky č. 106/2008 Sb., o správné praxi prodejců vyhrazených léčivých přípravků a o odborném kurzu prodejců vyhrazených léčivých přípravků.

4/9/2017
Přečíst celé
UAM vyslala do světa první absolventy

UAM vyslala do světa první absolventy

Letošní rok je jakýmsi milníkem a novou kapitolou pro mnoho z nás. V letošním roce totiž Univerzita aplikovaného managementu v České republice vypustila do světa své vůbec první absolventy. Pevně věříme, že stejně jako pro nás, i pro vás to byl nezapomenutelný zážitek a že jste si den, kdy jste byli povýšeni do absolventského stavu, užili naplno.

15/8/2017
Přečíst celé